Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/cp26110/dogguard.ir/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
درباره مجموعه داگ گارد
آموزش سگ های کار

وبسایت داگ گارد که متعلق به مجموعه آموزش سگ داگ گارد می باشد، در سال ۱۳۹۶ پایه ریزی و در زمستان ۱۳۹۷ راه اندازی و شروع به فعالیت کرد.

هدف وبسایت داگ گارد، اطلاع رسانی و تولید محتوای آموزشی درباره سگ می باشد تا بتواند مسائل و مشکلاتی که در زندگی انسان ها و سگ ها با یکدیگر وجود دارد را مرتفع سازد.

این مسائل را می توان به همه ی انسان ها بسط داد. چه آن هایی که سگ دارند یا به آن علاقه مند هستند و چه آنهایی که علاقه ای به سگ ندارند. تعامل انسان با انسان، انسان با سگ و سگ با سگ، همه حائز اهمیت و نیازمند دانش لازم هستند.

 

  • آموزش ماندگار، لذت پایدار!

زمینه فعالیت مجموعه داگ گارد، آموزش سگ های کار می باشد. تعلیم و تربیت سگ ها لذت و آسایش بیشتری برای مالکین سگ و اطرافیان به ارمغان خواهد آورد.

از دیگر اهداف این وبسایت، سهولت در ارائه خدمات مجموعه داگ گارد به دنبال کنندگان و مشتریان محترم می باشد که برای نمونه می توان به برگزاری ورکشاپ آموزش سگ اشاره کرد. ثبت نام در این دوره کلاس ها از طریق وبسایت ممکن شده و متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق منو سایت، به بخش کلاس آموزشی مراجعه فرمایند.

 

امیر نصیری، با بیش از ۱۵ سال سابقه، مجموعه ی داگ گارد را مدیریت می کند.

پل های ارتباطی داگ گارد از بخش “تماس با ما” قابل مشاهده می باشد.

 

 

محمد طاهری

زمستان ۱۳۹۷

لوکیشن مجموعه در گوگل مپ